Ranking - Zawody w równoważeniu instalacji

Za nami 16 spotkań podczas, których rozdaliśmy drobne upominki oraz materiały informacyjne o przełomowym Systemie ALPHA3. Najlepsi zawodnicy, którzy uzyskali najszybszy czas w konkurencji równoważenia instalacji cieszą się z otrzymanych nagród: wartościowych bonów na zakup pomp Grundfos i modułów komunikacji ALPHA Reader.

Ze szczególną dumą prezentujemy uzyskane czasy z lokalnych zawodów. Wielu czołowych zawodników to członkowie elitarnego klubu instalatorów Grundfos Master Club!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność, zaangazowanie i udział w zawodach równowazeniu instalacji.

pl

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

MIEJSCE I czas: 109 sek: Grzegorz Wyrzykowski / Gdańsk

MIEJSCE II czas: 119 sek: Tomasz Wierzbicki  / Kraków

MIEJSCE III czas: 125 sek: Tomasz Hebda/ Katowice

pl

Nagroda główna

Sponsorowany wyjazd na największe tragi instalacyjne ISH w marcu 2017 we Frankfurcie nad Menem w Niemczech i udział w rywalizacji z najlepszymi instalatorami z Europy.

Przypominamy, że najlepsi instalatorzy w rankingu ogólnopolskim wraz z trenerami z punktów handlowych pojadą na sponsorowany wyjazd na największe tragi instalacyjne ISH w marcu 2017 we Frankfurcie nad Menem w Niemczech.

Tam zawodnicy będą reprezentować Polskę w europejskiej edycji zawodów i wezmą udział w specjalnie dla nich przygotowanych atrakcjach. Pula nagród (voucher turystyczny na wakacje marzeń) z pewnością zdopinguje do walki o trofeum! 


pl

16 września

MIEJSCE I czas: 171 sek: Paweł Puzdrowski

MIEJSCE II czas: 184 sek: Łukasz Kufel  

MIEJSCE III czas: 189 sek: Eryk Różański

pl

30 września

MIEJSCE I czas: 135 sek: Piotr Drozd

MIEJSCE II czas: 194 sek: Artur Martyniuk  

MIEJSCE III czas: 207 sek: Marta Kordek

pl

7 października

MIEJSCE I czas: 142 sek: Łukasz Boczkowski

MIEJSCE II czas: 176 sek: Mariusz Kulczycki

MIEJSCE III czas: 228 sek: Rafał Pogorzelski

pl

14 października

MIEJSCE I czas: 175 sek: Jonatan Polasiński

MIEJSCE II czas: 217 sek: Marcin Sobański

MIEJSCE III czas: 220 sek: Grzegorz Polasiński

16 września

MIEJSCE I czas: 140 sek: Łukasz Perzanowski

MIEJSCE II czas: 195 sek: Wiesław Grom  

MIEJSCE III czas: 205sek: Robert Perzanowski 

pl

30 września

MIEJSCE I czas: 175 sek: Marek Wąsik

MIEJSCE II czas: 198 sek: Adam Cech

MIEJSCE III czas: 230 sek: Krzysztof Machnik

pl

7 października

MIEJSCE I czas: 132 sek: Adam Piotrowski

MIEJSCE II czas: 202 sek: Dariusz Piotrowski

MIEJSCE III czas: 222 sek: Paweł Wojdyło

pl

18 listopada

MIEJSCE I czas: 168 sek: Dawid Brzeźny

MIEJSCE II czas: 175 sek: Czesław Baraniec

MIEJSCE III czas: 200 sek: Agata Karaś

23 września

MIEJSCE I czas: 160 sek: Jarosław Bartków

MIEJSCE II czas: 418 sek: Andrzej Steltmann  

MIEJSCE III czas: 430 sek: Grzegorz Ciemny 

pl

30 września

MIEJSCE I czas: 186 sek: Tomasz Wierzbicki

MIEJSCE II czas: 191 sek: Robert Pieras  

MIEJSCE III czas:204sek: Mariusz Kaczmarczyk

pl

14 października

MIEJSCE I czas:109sek: Grzegorz Wyrzykowski

MIEJSCE II czas: 141 sek: Grzegorz Zgliński  

MIEJSCE III czas: 145 sek: Jakub Banasiak

pl

25 listopada

MIEJSCE I czas: 183 sek: Sławomir Mazur

MIEJSCE II czas: 185 sek: Tomasz Idzikowski

MIEJSCE III czas: 192 sek: Tadeusz Łuczyszyn

23 września

MIEJSCE I czas: 189 sek: Marcin Sobczak

MIEJSCE II czas: 236 sek: Waldemar Klemens

MIEJSCE III czas: 239 sek: Piotr Grabowski

pl

7 października

MIEJSCE I czas: 129 sek: Piotr Koprianiuk

MIEJSCE II czas: 151 sek: Artur Dębowski  

MIEJSCE III czas: 177 sek: Tomasz Brodziuk

pl

14 października

MIEJSCE I czas: 119 sek: Tomasz Wierzbicki

MIEJSCE II czas: 148 sek: Tomasz Jargieło  

MIEJSCE III czas: 166 sek: Marcin Łachman

pl

25 listopada

MIEJSCE I czas: 125 sek: Tomasz Hebda

MIEJSCE II czas: 169 sek: Mariusz Lisiewski

MIEJSCE III czas: 211 sek: Dawid Cieślewicz

Fotorelacja z Zawodów w równoważeniu instalacji